REZULTATI GRADSKOG NATJECANJA ŠSD SŠ U ODBOJCI NA PIJESKU

Obilježavajući Međunarodni dan sporta odigrane su utakmice GN ŠSD SŠ u odbojci na pijesku za mladiće i djevojke. Natjecanje je održano na SREDNJOŠKOLSKOM IGRALIŠTU.

MLADIĆI – Utakmice su odigrane u utorak, 28. 05. 2024. godine s početkom u 8,30 sati.

Sudjelovalo je 6 ekipa koje su bile podijeljene u dvije skupine u kojima su se međusobno natjecale jednostrukim bod sustavom.

REZULTATI 1. DIJELA NATJECANJA

     Rezultati skupine A             Poredak
VictoriaKlasičar3211Grados II22042164
Grados IIVictoria2172Klasičar21130242
KlasičarGrados II9213Victoria20210420
     Rezultati skupine B             Poredak
EkonomacGrados21101Ekonomac21140312
GradosEkonomac II21172Ekonomac II21138402
Ekonomac IIEkonomac21193Grados21131382

POLUFINALE

                                   KLASIČAR – EKONOMAC                 25 : 23

                                   GRADOS II – EKONOMAC II             21 :   5

Za 3.-4. mjesto           

                                   EKONOMAC II – EKONOMAC           12 : 21

FINALE                       KLASIČAR – GRADOS II                     7 : 21

KONAČAN POREDAK EKIPA                      NASTUPALI SU :                               VODITELJ :

1. ŠSD GRADOS II – Rok Čičak, Dorian Mihin

            Voditeljica : Snježana Merčep, nastavnica TZK

2. ŠSD KLASIČAR – Domagoj Petrović, Borna Požega

            Voditelj : Zvonko Beissmann, nastavnik TZK

3. ŠSD EKONOMAC – Leon Sasara, Ante Bradarić, Karlo Kovačević

            Voditeljica : Tena Žaper, nastavnica TZK

4. ŠSD EKONOMAC II

5. ŠSD GRADOS

6. ŠSD VICTORIA

DJEVOJKE – Utakmice su odigrane u srijedu, 29. 05. 2024. godine s početkom u 8,30 sati.

Na natjecanju je nastupilo 14 ekipa koje su se natjecale kup sustavom.

1. KOLO                                                                                2. KOLO

Ruđer – Gymnicus                  0 : 1                                         Trgos – Grados I                     0 : 1

Stroters – Trgos                      0 : 1                                         Victoria – Klasičar                   1 : 0

Trgos II – Grados I                  0 : 1                                        Grados II – Ekonomac II            0 : 1

Stroters I – Victoria                 0 : 1                                        

Artos I – Klasičar                     0 : 1                                         POLUFINALE

Artos – Grados II                     0 : 1                                         Gymnicus – Grados I               1 : 0

Ekonomac II – Ekonomac I     1 : 0                                         Victoria – Ekonomac II             1 : 0

ZA 3.-4. MJESTO

EKONOMAC II – GRADOS I   1 : 0

FINALE

VICTORIA – GYMNICUS       1 : 0

KONAČAN POREDAK EKIPA                      NASTUPALE SU :                              VODITELJ :

1. ŠSD VICTORIA – Nora Rehlicki, Lucija Glavaš

            Voditelj : Davor Bogdanović, nastavnik TZK

2. ŠSD GYMNICUS – Csilla Rukovanjski, Iva Bogeljić, Tara Kovač

            Voditeljica : Maja Huis, nastavnica TZK

3. ŠSD EKONOMAC II – Nikolina Balaž, Ana Tufeković, Hanah Rosenfeld, Tena Lentić

            Voditeljica: Tena Žaper, nastavnica TZK

4. ŠSD GRADOS I

5. – 7. ŠSD GRADOS II; ŠSD KLASIČAR; ŠSD TRGOS

8. – 14. ŠSD RUĐER; ŠSD STROTERS; ŠSD TRGOS II; ŠSD STROTERS I; ŠSD ARTOS I; ŠSD ARTOS; ŠSD EKONOMAC I

Sanda Gašić, tajnica ŠŠSO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *